Kombi deyince kalitesi ile öne çıkan Dünyada kabul görmüş en iyi kombi markası kesinlikle Vaillant olmuştur. Isıtma ve Soğutma sektöründe uzun yıllardan bu yana başka bir ürünle uğraşmamış ve sadece bu sektöre hizmet etmiş ender firmalardan birisi vaillant markasıdır. Tabi ki bu yüzden başarısındaki en büyük nedenlerden birisidir.

Sözü uzatmadan başlıktan da anlaşıldığı gibi ikinci el vaillant kombi satışı yapmaktayız. Teknik servis olarak zaman, zaman kentsel dönüşüme giren yapılardan aldığımız vaillant kombileri servisimizde bakımlarını ve varsa eksiklerini tamamlayarak müşterilerimize ikinci el olarak sunmaktayız. Bu yazımızı okuyor iseniz zaten vaillantın kalitesini duyup böyle bir cihaz araştırmaya başlamış olmalısınız. Evet şuan doğru yerdesiniz elimizde bulunan kaliteli ikinci el vaillant kombiler bulunmaktadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda satmış olduğumuz kombilerin montaj işlemlerini de kendimiz gerçekleştirmekteyiz. Satılan vaillant kombiler 1 yıl garantilidir.  Ortalama bir sıfır vaillant kombi fiyatı montaj hariç 2,000 tl civarındadır. Biz ikinci el cihazlarımızı siz müşterilerimize tüm işlemler montaj dahil 850 tl fiyata sunmaktayız. Evinize geliyor eski cihazı yerinden söküyor yeni kombinizi montajını yapıp çalıştırıp kullanımı hakkında tüm bilgileri verip teslim ediyoruz.

Tüm ikinci el kombilerimiz için bizimle irtibata geçiniz.

vaillant

ikinci el vaillant

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir