Evlerde ve çalışma alanlarında beyaz eşya kullanımı oldukça önem taşımaktadır. Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi gibi kombi kullanımları da oldukça çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de uzun süreli kullanımlar sonucunda bakım ve onarımlar gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Beklenmedik arızalar ile karşılaşmamak adına özellikle bakımları zamanında yaptırmanızda fayda bulunur. Arıza, bakım ve yedek parça değişimlerinde sizlere firmamız Vaillant Kombi Servis gerekli destekleri her zaman sunmaya çalışmaktadır. Hızlı ve kaliteli çalışma prensibi ile servisimiz yaşadığınız sorunlarda sizleri zor durumda bırakmamak adına gerekli desteği sizlere sunarak kombinizin sorunlarında yardımcı olacaktır.

Servisimizden destek almak isteyenler müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek istedikleri zaman için randevu talebinde bulunabilirler. Sizlere en kısa süre içerisinde ekiplerimiz yönlendirilerek kombinizin bakımı ya da arızası ile ilgili olarak gerekli çalışmaların başlatılması sağlanacaktır. Ekiplerimiz adresinize geldikten sonra öncelikle kombinizin arıza ya da bakım durumu ile ilgili olarak gerekli çalışmaları yapmak adına hazırlıklarını yapar. Bakım durumlarında kombi dışında, tesisat ve peteklerinde kontrolleri yapılarak herhangi bir sorun yaşanmaması adına gerekli özen gösterilmektedir. Bu konuda titizlikle çalışan ekiplerimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bakımlar arızaya göre daha kısa sürede  ve yerinde giderilebilir. Vaillant Kombi Servis arıza, bakım ve yedek parça değişimlerinde sizlere sağlamış olduğu kaliteli hizmetin yanında garantide sunmaktadır. Servisimiz kombinizin arıza durumu içinde gerekli ön kontrolleri yaparak problemin tespitini yapmaya çalışmaktadır. Sorun giderilmesi için yerinde çözüm sağlanamayacak durumlarda müşterilerimize gerekli bilgilendirmeler yapılarak servise beyaz eşyanızın götürülmesi gerektiği hakkında bilgilendirmeler yapılır ve onay alınması halinde işlemler başlatılır. Kısa süre içerisinde işlemler tamamlanarak arızanızın giderilmesi ile kombiniz tekrar adresinize teslim edilir ve bağlantıları yapılır.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli çalışmalarını sürdürmeye gayret göstermektedir. Sizlerden aldığımız olumlu ya da olumsuz dönüşler sayesinde kendimizi daha da geliştirme imkanlarına sahip olabilmekteyiz. Yaşadığınız kombi sorunlarına karşı sizlere bir telefon kadar uzakta olup zor durumda kalmamanız için firmamız gerekli desteğini her daim sizlere sunarak yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir